Detail nabídky práce

Obchodník/Reklamační technik - pobočka Plzeň

Místo práce: Kyjevská, Plzeň - Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Požadujeme

SŠ vzdělání
Výborné prezentační a komunikační dovednosti
Profesionální vystupování
Loajalita a týmový duch
Schopnost samostatně a flexibilně rozhodovat ve stresových situacích
Základní znalost MS Office
Přehled o IT/kamerových bezpečnostních systémech výhodou
Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

Příjemné prostředí v dynamické společnosti
Široké spektrum pracovních činností
Odpovídající mzdové ohodnocení a motivační systém
Možnost osobního růstu a rozvoje

Náplň práce

Každodenní komunikace se zákazníky
Podpora obchodního zástupce v regionu
Prezentace produktů a služeb společnosti na pobočce
Technické poradenství zákazníkům
Péče o stávající zákazníky
Pravidelné vyhodnocování efektivity a spolupráce se zákazníky
Příprava nabídek, prezentací a statistiky
Řešení reklamací
Administrativní činnosti obchodního oddělení

Kontakt:

Zaměstnavatel: VIAKOM CZ s.r.o.
Kontaktní osoba: Tomáš Racek
Adresa: Seifertova 996/31, 13000 Praha - Žižkov, Česká republika