Detail nabídky práce

Sociální pracovník - odborný poradce VIDA centra Plzeň

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek, 16 hodin týdně
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Požadujeme

• způsobilost dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - bezúhonnost, zdravotní a odborná způsobilost (VOŠ, VŠ v sociální oblasti, právní)
• praxe v sociální oblasti min. 1 rok
• práce s počítačem – Word, Excel, Internet
• organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
• znalosti a praxe z oblasti managementu neziskové organizace vítána
• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, flexibilita a kreativita
• osobnostní předpoklady pro práci s duševně nemocnými lidmi (emoční stabilita, psychická odolnost atp.)

Nabízíme

• zaměstnání na 0,4 úvazek (16 hod./týdně) – hrubá mzda 8 000 Kč
• pružnou pracovní dobu
• možnost účastnit se seminářů, konferencí a získávání informací z oblasti duševního zdraví
• supervize a možnost práce na zcela ojedinělém projektu a kvalitní pracovní zázemí

Náplň práce

• organizační zajištění činnosti VIDA centra (poradenské centrum pro problematiku duševního zdraví a nemoci, kde pracují lidé s vlastní zkušeností s nemocí)
• podpora rozvoje schopností a dovedností pracovníků
• odborné sociální poradenství
• dluhové poradenství - vnitřní metodika + možnost zaškolení v srpnu, září a říjnu - 3x 2denní semináře

Uzávěrka přihlášek: 8.7.2015
Podrobnější informace o nabízeném pracovním místě, VIDA centrech a jejich činnosti u Jana Hendrycha (602 758 698).

Kontakt:

Zaměstnavatel: VIDA o.s.
Kontaktní osoba: Jan Hendrych
Telefon: 602 758 698
Adresa: V Horkách 1426/12, 14000 Praha - Nusle, Česká republika