Detail nabídky práce

Obchodní zástupce

Místo práce: Praha - Vysočany Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Obchodní zástupce - Součástky pro elektroniku
pro oblasti: Morava, Jižní a Západní Čechy, Severní a Střední Čechy

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání zákazníků a nových obchodních příležitostí
  • Plánování a organizace obchodních aktivit
  • Reporting
  • Konzultace a poradenství
  • Technická podpora zákazníkům
  • Účast na výstavách

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Výborné obchodní , komunikační a prodejní dovednosti
  • Znalost PC v rozsahu MS Office
  • Znalost AJ výhodou
  • Samostatnost, vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající ohodnocení
  • Pracovní nástroje (telefon, automobil,)
  • Nástup možno ihned
  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontakt:

Zaměstnavatel: ENIKA.CZ s.r.o.
Kontaktní osoba: Leona Nezbedová
Telefon: 493 773 330
Adresa: Vlkov 33, 50901 Nová Paka, Česká republika