Detail nabídky práce

Metrolog a 3D technik

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

Popis pozice:

  • provádí kontroly v oblasti metrologie, kontrolní měření produktů a běžnou kontrolu a řízení kalibrací
  • denně spolupracuje s oddělením údržby a výroby
  • provádí 3D měření podle výkresové dokumentace
  • provádí statické kontroly, destruktivní a nedestruktivní zkoušky
  • řídí interní a externí kalibrace

Požadujeme:

  • min. SŠ technického směru
  • praxe minimálně 1 rok na 3D a v oboru metrologie ve výrobní firmě, automotive
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost destruktivních a nedestruktivních zkoušek
  • technická znalost svařování (MIG, odporového) vítána
  • uživateslká znalost PC
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • silné zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • další vzdělávání v oblasti metrologie
  • dotované závodní stravování
  • týden placeného volna navíc
  • příspěvek na dojíždění

Kontakt:

Zaměstnavatel: VIZA AUTO CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba: Pavlína Bezoušková
Telefon: 378 319 123
Adresa: Podnikatelská 1153/10, 30100 Plzeň - Skvrňany, Česká republika