Detail nabídky práce

Specialista nákupu - výrobní kooperace

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Společnost NARETEC s.r.o. je přední poskytovatel služeb a produktů souvisejících s vývojem a prototypovou výrobou akustických a interiérových modulů pro automobilový průmysl.
Z důvodu rozšiřování vývojových aktivit našeho Vývojového a prototypového centra nabízíme volné pracovní místo na pozici:

Specialista nákupu – výrobní kooperace

Náplň práce:

  • vypisování poptávkových řízení a výběr vhodných dodavatelů
  • komunikace a jednání s dodavateli, jednání o obchodních podmínkách
  • odpovědnost za kontrolu objednávek, cen a dodávek
  • zajištění externích zdrojů pro realizaci kooperačních aktivit
  • hodnocení dodavatelů, sledování trhu dodavatelů, jejich rozvoj
  • reporting výsledků týkající se cen, dodávek, kvality vedení společnosti
  • vyřizování reklamací s dodavateli

Požadujeme:

  • ukončené SŠ /VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni podmínkou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost trhu nástrojů a zařízení pro automobilový průmysl
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • samostatnost a schopnost řešit zodpovědně zadané úlohy
  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • finanční ohodnocení fix + variabilní složka
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • placené jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další nestandardní benefity

Nástup možný ihned.

Kontakt:

Zaměstnavatel: NARETEC s.r.o.
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Berkovcová
Telefon: 378 019 105, 602 762
Adresa: 28. října 1824/70, 30100 Plzeň - Bílá Hora, Česká republika