Detail nabídky práce

Referent logistiky a nákupu

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Společnost NARETEC s.r.o. je předním poskytovatelem služeb a produktů souvisejících s vývojem a prototypovou výrobou akustických a interiérových modulů pro automobilový průmysl. Z důvodu rozšiřování vývojových aktivit našeho Technologického centra hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:

  • zajišťování dopravy materiálu, zboží a vlastních výrobků
  • vystavování a zasílání objednávek přepravy
  • příprava dokumentů k expedici výrobků
  • komunikace s dopravci, spedicemi, celní správou
  • příprava podkladů pro INTRASTAT
  • komunikace s výrobou, nákupem, skladem a projektovým oddělením
  • vystavování objednávek dle podkladů ze skladu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost INCOTERMS, AETR, nařízení 561/2006 ES
  • uživatelská znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost
  • schopnost aktivně řešit problémy

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • finanční ohodnocení fix + variabilní složka
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • placené jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další nestandardní benefity

Nástup možný ihned.

Kontakt:

Zaměstnavatel: NARETEC s.r.o.
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Berkovcová
Telefon: 378 019 105, 602 762
Adresa: 28. října 1824/70, 30100 Plzeň - Bílá Hora, Česká republika