Detail nabídky práce

Odborný konzultant pro prodejnu luxusních matrací v Plzni

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)

Náplň práce:
- přímá komunikace se zákazníkem
- poskytování poradenství
- prodejní a poprodejní servis pro zákazníka

Požadujeme:
- práce s programy MS Word, Excel a Outlook podmínkou
- prodejní a obchodní praxe výhodou
- výborné komunikační schopnosti na profesionální úrovni
- nehledáme pouhého prodavače – hledáme iniciativního člověka, ze kterého vychováme profesionálního obchodníka v oblasti spánku

Nabízíme:
- možnost kariérního růstu v nadnárodní stabilní společnost s bohatou historií
- nadstandardní platové ohodnocení závislé na Vašich výkonech
- kvalitní školení a trvalé vzdělávání v rámci společnosti

Kontakt:

Zaměstnavatel: ProSpanek a.s.
Kontaktní osoba: Drahoslava Daňková
Telefon: 731 532 066
Adresa: Dimitrovova 603/6, 56802 Svitavy, Česká Republika