Detail nabídky práce

Směnový mistr kovovýroby

Místo práce: Podnikatelská 1226/26, Plzeň - Skvrňany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

- organizace činnosti úseku kovovýroby - výroba kovových profilů pro kuchyňky do letadel Airbus a Boeing
- vedení a kontrola činnosti podřízených pracovníků
- rozplánování výroby, zodpovědnost za plnění plánu ve svěřeném úseku výroby
- denní operativa, BOZP, docházka

Požadujeme:

- SŠ, VŠ technického směru, nejlépe strojní zaměření,
- organizační schopnosti a předpoklady pro vedení lidí
- zkušenosti s vedením lidí ve výrobě technického charakteru alespoň 3-5 let
- orientace v technické výkresové dokumentaci - strojní, zámečnické výkresy
- znalost práce na PC, Word, Excel
- aktivní přístup k práci
- dobré komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu, 8 hodinové směny, ranní, odpolední

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Premie, Bonusy
- Firemní společenské akce
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Zajímavou práci v oblasti leteckého průmyslu

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, odpovězte prostřednictvím formuláře jobs.cz, prace.cz, zašlete nám Váš profesní životopis. V případě dotazů volejte tel. 734 41 33 33.

Kontakt:

Zaměstnavatel: ZODIAC GALLEYS EUROPE S.R.O.
Kontaktní osoba: Pavlina Kurzová
Telefon: 734 439 726
Adresa: Univerzitní 1119/34, 30100 Plzeň - Skvrňany, Česká republika