Detail nabídky práce

PRODAVAČ/KA DO ODDĚLENÍ ZELENÉ ZAHRADY / FLORISTA

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

OBCHODNÍ STŘEDISKO PLZEŇ
U Prazdroje 2750/24, Plzeň

NÁPLŇ PRÁCE:

• poskytování odborných rad a servisu zákazníkům
• péče o svěřený úsek (doplňování a inventury zboží)

POŽADAVKY:

• DŮLEŽITÉ příslušné vzdělání v oboru činnosti a výborná znalost sortimentu v oblasti zelené zahrady
• znalost a dobrá orientace v latinském názvosloví výhodou
• praxe na obdobné pozici výhodou
• výborné komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
• schopnost pracovat v týmu a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
• čistý trestní rejstřík
• uživatelská znalost práce na PC

NABÍZÍME:

• stabilní zázemí prosperující společnosti a přátelské pracovní prostředí
• zajímavé a odpovědné úkoly s možností profesního růstu
• důkladné zapracování nových zaměstnanců
• motivující finanční ohodnocení, šest týdnů dovolené a balíček benefitů

Poznámka:
NÁSTUP PO DOHODĚ
Životopisy zasílejte, prosím, ve formátu kompatibilním s MS Office (např. DOC / JPG / PDF).

Kontakt:

Zaměstnavatel: HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r.o.
Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Košatková
Telefon: +420 225 356 760
Adresa: Sezemická 2757/2, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, Česká republika