Detail nabídky práce

Brusič

Místo práce: Podnikatelská 1226/26, Plzeň - Skvrňany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Pracovní náplň:

broušení hliníkových profilů pro kuchyňské moduly do letadel Airbus a Boeing

Požadujeme:

- SOU nejlépe technického směru, výhodou v oboru obráběč kovů, zámečník, mechanik apod.
- praxe v broušení kovových dílů na strojní brusce
- manuální zručnost, spolehlivost podmínkou

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- prémie / bonusy
- příspěvky na dojíždění
- závodní stravování
- firemní společenské akce
- moderní pracovní prostředí

Nejsme agentura. přijímáme zaměstnance do hlavního pracovního poměru.

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, odpovězte prostřednictvím formuláře prace.cz, jobs.cz - přiložte k odpovědi Váš profesní životopis. V životopisu nezapomeňte uvést svůj telefon, budeme Vás kontaktovat. nebo přijďte k nám vyplnit dotazník. V případě dotazů volejte tel. 734 41 33 33. ZODIAC Galleys Europe, provozovna Podnikatelská 26, Plzeň - Borská Pole (nedaleko MAKRA, zadní stěna naší výrobní haly sousedí se zadní stranou MAKRA)

Kontakt:

Zaměstnavatel: ZODIAC GALLEYS EUROPE S.R.O.
Kontaktní osoba: Pavlina Kurzová
Telefon: 734 439 726
Adresa: Univerzitní 1119/34, 30100 Plzeň - Skvrňany, Česká republika