Detail nabídky práce

Servisní technik - údržbář

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Náplň práce

  • údržba, oprava a seřízení výrobních strojů (vstřikolisy) a zařízení dokončovacích linek (hydraulická, pneumatická zařízení)
  • dodržování plánu údržby
  • identifikace náhradních dílů a jejich zajištění
  • zodpovědnost za evidenci a udržování skladových zásob dílů, maziv a olejů, nástrojů a nářadí
  • vedení záznamů údržby

Požadujeme

  • odborné vyučení strojního nebo elektrotechnického zaměření (SOU, SŠ)
  • minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • manuální zručnost, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
  • vyhláška 50 §6
  • uživatelská znalost práce s PC (MS office, internet)
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • znalost programování PLC velkou výhodou
  • pasivní angličtina výhodou
  • 2směnný provoz
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního školení
  • Malý kolektiv pracovníků
  • Práci v novém moderním podniku
  • Dotované stravování
  • Smlouva na dobru určitou (1 rok) s možností prodloužení na neurčito
  • Práce v oblasti Průmyslová zóna Bručná (u Olympie)

Kontakt:

Zaměstnavatel: Excell Czech s.r.o.
Kontaktní osoba: Martin Šinal