Detail nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY Plzeň - čistá mzda až 89 Kč/hod

Místo práce: okres Plzeň-město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Do prosperující mezinárodní společnosti v Plzni přijmeme nové zaměstnance.

Bezplatné vstupní školení 11.května 2015. Nástup ihned! Během školení zajištěno ubytování zdarma!

NÁPLŇ PRÁCE:

- práce ve stoje u výrobní linky - montáž klimatizací

- práce ve skladu

- pájení - možnost zvýšení kvalifikace přímo u zaměstnavatele

- práce ve 3 směnném provozu

POŽADUJEME:

- předchozí praxe ve výrobní společnosti, popř. skladu - výhodou

- manuální zručnost

- dobrý zdravotní stav

- samostatnost a spolehlivost

NABÍZÍME:

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- bezplatné zaškolení před nástupem do práce

- NETTO MZDA: 70,- až 89,- Kč/hod

- docházkový bonus 1200,-/měsíc brutto

- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)

- týdenní poskytování záloh

- zajištěné ubytování

- příspěvek na ubytování až 4500 Kč/měs

- možnost přesčasů

KONTAKT:

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Nebo klikněte na UCHÁZET SE O MÍSTO a vyplňte vstupní formulář.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Kontakt:

Zaměstnavatel: www.brigadnici.com, s.r.o.
Kontaktní osoba: Hana Sandtnerová
Telefon: 800 197 197
Adresa: Havlíčkova 218, 33701 Rokycany - Střed, Česká republika