Detail nabídky práce

VÝROBA PLZEŇ - mzda až 100Kč/hod NETTO

Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Nabízíme Vám zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve výrobní společnosti se sídlem v Plzni na Borských polích

NÁSTUP: nástup 19.května 2015

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce ve stoje, u výrobní linky
- montáž a kompletace LCD televizorů
- pracovní doba: PO-PÁ: 6 - 16 hod nebo nepřetržitý provoz

POŽADUJEME:
- SOU/SŠ vzdělání
- manuální zručnost
- praxe ve výrobě výhodou
- praxe s elektrickým šroubovákem výhodou
- zodpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní mzda 95 až 100 Kč/hod NETTO
- zajištěné ubytování
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)
- závodní stravování
- týdenní poskytování záloh
- možnost přesčasů
- bezplatné zaškolení před nástupem do práce, v případě potřeby ubytování zdarma

KONTAKT:

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Nebo klikněte na UCHÁZET SE O MÍSTO a vyplňte vstupní formulář.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Kontakt:

Zaměstnavatel: www.brigadnici.com, s.r.o.
Kontaktní osoba: Hana Sandtnerová
Telefon: 800 197 197
Adresa: Havlíčkova 218, 33701 Rokycany - Střed, Česká republika