Detail nabídky práce

Pracovník oddělení přípravy výroby

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Náplň Vaší práce:
- Zpracování a včasné předání podkladů pro výrobu
- Zajištění přísunu materiálu v potřebném termínu, množství a kvalitě
- Komunikace se zákazníkem
- Řešení produkčních otázek (vzorky, značení, pracovní postupy, …)
- Řešení případných reklamací

Požadujeme:
- úplné SŠ vzdělání
- dobrá znalost NJ, AJ výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- odolnost vůči stresu, smysl pro týmovou práci

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na závodní stravování

V případě, že Vás tato pozice zaujala, nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/-a jste vybrán/-a do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte společnosti MEILLERGHP a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontakt:

Zaměstnavatel: MEILLERGHP a.s.
Kontaktní osoba: Petr Königsmark