Detail nabídky práce

OPERÁTOR/-KA VÝROBY - ubytování zdarma

Místo práce: Kalikova 298/1, Plzeň - Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Základní

Požadujeme

Na hlavní pracovní poměr přijmeme muže a ženy na pozici OPERÁTOR/-KA VÝROBY A PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK v Plzni na Borských Polích na výrobu televizorů.

Před nástupem všichni uchazeči absolvují 3-denní školení, kde uchazeče připravujeme na výkon práce.
Nástup ihned po absolvování školení!

ZAČÁTKY ŠKOLENÍ: 23.01.2015

Požadujeme:
- min. ukončené základní, SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou
- výborný zdravotní stav
- dobrý zrak
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovní nasazení, manuální zručnost, schopnost práce ve stoje
- ochotu absolvovat školení před nástupem do zaměstnání

Nabízíme

100,-Kč čistého/hod + docházkový bonus 5,-Kč čistého/hod
- možnost levného ubytování (2- až 3-lůžkové pokoje - 2500 až 3000Kč měsíčně strháváno ze mzdy)
- dotované závodní stravování
- zálohy týdně
- možnost přivýdělku k HPP až 2000,- až 6000,-Kč měsíčně
- počet odpracovaných hodin měsíčně: 150 - 180hod
- 1 - směnný provoz, pracovní doba Po - Pá (6:00 - 16:00hod) - PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK nebo
12hod turnusy (denní a noční směny) - OPERÁTOR/-KA VÝROBY

Náplň práce

- šroubování, štítkování, kompletace - PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK
- obsluha stroje na kompletaci televizorů - OPERÁTOR/-KA VÝROBY

Kontakt:

Zaměstnavatel: CNL AGENCY s.r.o.
Kontaktní osoba: Lenka Beranová
Telefon: 377 918 188
Adresa: Kalikova 298/1, 30100 Plzeň, Česká republika