Detail nabídky práce

Sales Manager - Čechy

Místo práce: Praha - Ruzyně Hradec Králové Liberec Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Pro náš obchodní tým, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Sales Manager - region Čechy

Pracovní náplň:

  • vyhledávání a získávání nových významných obchodních příležitostí
  • rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky
  • zodpovědnost za finanční výsledek svěřeného regionu
  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • práce se zákaznickým systémem (CRM)
  • sledování konkurence a trhu
  • pravidelný reporting

Požadavky:

  • silná orientace na zákazníka
  • rozvinuté obchodní dovednosti – prezentace, vyjednávání, strategie vedení obchodních případů
  • samostatné rozhodování a stanovení obchodních priorit
  • orientace na výsledek a nové akvizice (tvorba vlastního portfolia zákazníků)
  • znalost logistického trhu – zejména mezinárodní spediční služby
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • ŘP sk. B, ochota cestovat ve svěřeném regionu

Nabízíme:

  • samostatnou práci u mezinárodní logistické společnosti
  • motivující platové ohodnocení založené na dosažených výsledcích
  • možnost dalšího osobního rozvoje
  • zajímavý systém benefitů (stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/ životní připojištění, aj.)

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu pomocí tlačítka „Odpovědět“.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Panalpina Czech s.r.o.
Kontaktní osoba: Marie Šedivcová