Detail nabídky práce

Všeobecná zdr. sestra pro ambulanci diabetologie, interna

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní náplň:

• samostatná ambulantní péče o pacienty v oboru diabetologie, interna
• administrativní agenda spojená s péčí o pacienty

Požadujeme:

• Ukončené SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra,
• registrace dle Zákona č. 105/2011 v platném znění,
• praxe v oboru výhodou,
• vztah k práci s nadstandardní péčí,
• velmi dobré organizační schopnosti,
• uživatelskou znalost PC.

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní složku mzdy,
• práci v ambulantním provozu (tj. bez nočních směn),
• samostatnou a odpovědnou práci,
• příjemné pracovní prostředí v nově upravené ordinaci historické budovy,
• možnost a podpora dalšího vzdělávání.

Termín nástupu: Ihned

Kontakt:

Zaměstnavatel: EUROCLINICUM a.s.
Kontaktní osoba: Zdeňka Vaňkátová
Adresa: Na Pankráci 1690/125, 14021 Praha - Praha 4, Česká republika