Detail nabídky práce

CNC frézař

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Požadujeme

- vzdělání SŠ/SOU strojního zaměření nebo 2 roky praxe v obrábění.
- alespoň základní znalosti CNC strojů
- znalost systému FANUC výhodou
- technické myšlení, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup, chuť pracovat
- vhodné i pro absolventy ze strojních oborů

Nabízíme

OKAMŽITÝ NÁSTUP
- plně hrazené závodní stravování
- práci s moderními výrobními technologiemi
- motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
- proškolení, zaučení práce
- dvousměnný až třísměnný provoz

Náplň práce

- obsluha 3-osého obráběcího centra

Kontakt:

Zaměstnavatel: Workpress Aviation s.r.o.
Kontaktní osoba: Ludmila Mouleová
Telefon: 732 576 187
Adresa: Jesenická 104/2, 32300 Plzeň - Bolevec, Česká republika