Detail nabídky práce

Konstruktér nástrojů

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / universitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Společnost NARETEC s.r.o. je předním poskytovatelem služeb a produktů souvisejících s vývojem a prototypovou výrobou akustických a interiérových modulů pro automobilový průmysl. Z důvodu rozšiřování vývojových aktivit našeho Technologického centra hledáme pro pobočku v Plzni, případně pro pobočku v Domažlicích uchazeče na pozici:

KONSTRUKTÉR NÁSTROJŮ
pro akustické a interiérové díly aut

Náplň práce:

  • samostatné konstrukční zpracovávání zadaných úloh
  • tvorba 3D modelů, výkresů
  • konzultace a řešení technických problémů s vedoucím týmu
  • intenzivní komunikace s ostatními členy týmu
  • provádění požadovaných konstrukčních úprav
  • příprava podkladů pro objednávání materiálů a komponentů, tvorba kusovníků
  • prezentace výsledků

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • zkušenosti s CAD technologiemi v automobilovém průmyslu
  • dobrá znalost konstrukčního programu Catia V5
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • samostatnost a schopnost řešit zadané úlohy
  • vizuální myšlení
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • finanční ohodnocení fix + variabilní složka
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • placené jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další nestandardní benefity

Kontakt:

Zaměstnavatel: NARETEC s.r.o.
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Berkovcová
Telefon: 378 019 105, 602 762
Adresa: 28. října 1824/70, 30100 Plzeň - Bílá Hora, Česká republika