Detail nabídky práce

SKLADNÍK

Místo práce: Jateční, Plzeň - Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Pro naši prodejnu v Plzni hledáme spolehlivého skladníka .
Náplň práce
příjem, skladování a výdej zboží
kvantitativní a kvalitativní přejímka
ukládání a označování materiálu
reklamace vad obalů
celková evidence

Požadujeme
SŠ vzdělání nebo vyučen
znalost oboru dřevařského
spolehlivost,pracovitost
komunikativnost,flexibilita
organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme
perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
dobré pracovní i platové podmínky

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat,byla dána přednost jinému uchazeči.Děkujeme.

Kontakt:

Zaměstnavatel: DŘEVO TRUST, a.s.
Kontaktní osoba: Danuše Červenková
Telefon: 558 622 575
Adresa: T.G. Masaryka 602, 73801 Frýdek-Místek, Česká republika