Detail nabídky práce

Kurýr - Západočeský kraj (Plzeň)

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do menšího pracovního týmu v pobočce Plzeň hledáme nového kolegu pro doručování zásilek v západočeském kraji.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování doručování zásilek zákazníkům v západočeském kraji
  • Vyzvedávání zásilek od zákazníků
  • Samostatné řešení situací na trase s cílem doručení a vyzvednutí všech zásilek
  • Komunikace se zákazníky, dispečery aj.
  • Práce se skenerem
  • Ochota k dodržování firemního stylu oblékání a práci v uniformě

Poznámka: z důvodu hmotnosti zásilek tato práce není vhodná pro ženy

Požadujeme:

  • Dokončené SŠ vzdělání nebo vyučení
  • Základní znalost AJ nebo jiná úroveň výhodou
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič (minimální praxe v řízení vozidla 2 roky)
  • Čistý trestní rejstřík a karta řidiče PODMÍNKOU
  • Výborná znalost Plzně a okolí
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Výborné orientační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvěk na penzijní připojištění, dovolená navíc)
  • Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s následným prodloužením na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Z důvodu velkého počtu obdržených žádostí budeme telefonicky kontaktovat pouze uchazeče, kteří budou vybráni do dalšího kola výběrového řízení, a to nejpozději do 2 týdnů od obdržení žádosti. Ostatní kandidáti budou zamítnuti písemně v průběhu nebo po skončení výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Kontakt:

Zaměstnavatel: UPS
Kontaktní osoba: Lucie Gajdošová
Adresa: Stochovská 1057/80, 16100 Praha - Ruzyně, Česká republika