Detail nabídky práce

Frézař

Místo práce: Podnikatelská 1226/26, Plzeň - Skvrňany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Náplň práce:

- práce na klasické fréze, frézování kovových profilů, dílů pro kuchyně do letadel Airbus

Požadujeme:

- SOU technického zaměření - obráběč kovů, frézař, nástrojař, zámečník, mechanik apod.
- zkušenosti s prací na klasické fréze
- pečlivost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, ranní, odpolední

Nabízíme:

- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- stabilitu zaměstnání
- 5 týdnů dovolené
- dobré platové ohodnocení
- bonusy
- příspěvky na dojíždění
- závodní stravování
- firemní společenské akce
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám prosím Váš profesní životopis. Odpovězte prostřednictvím formuláře jobs.cz, prace.cz. V životopisu nezapomeňte uvést svůj telefon, budeme vás kontaktovat. Nebo přijďte do naší společnosti vyplnit dotazník osobně na adresu Podnikatelská 26, Plzeň - Borská Pole. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na tel. 734 41 33 33 . ZODIAC Galleys Europe (dříve Driessen Aerospace), provozovna Zodiac Premium, Podnikatelská 26, Plzeň (v blízkosti MAKRA Plzeň, zadní část naší haly sousedí se zadní částí MAKRA).

Kontakt:

Zaměstnavatel: Zodiac Galleys Europe s.r.o.
Kontaktní osoba: Pavlina Kurzová
Telefon: 734 439 726
Adresa: Univerzitní 1119/34, 30100 Plzeň - Skvrňany, Česká republika