Detail nabídky práce

Rozvozce a prodejce SIM karet - Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Přijmeme mladé obchodní konzultanty, reprezentanty/zástupce,rozvozce a prodejce, co si chtějí vydělat a zajímá je kariérní růst.
Nástupní plat až 28.000 , po zaškolení 35.000 a více.

Nabízíme

- vysoké fin. ohodnocení
- garantované nadstandartní odměňování (fix+provize+bonusy)
- rychlý kariérní růst
- práci na ZS nebo ŽL(dle domluvy)
- zaměstnanecké výhody ( služební volání, hrazené cestovné, 20 dní dovolené + týden Vánoční,
vysokorychlostní internet + digitální připojení za 1 Kč měsíčně )
- příjemnou firemní kulturu s nezvykle velkým zázemím
- kvalitní školení na náklady společnosti

Na oplátku požadujeme

- sebevědomí a cílevědomost
- vynikající komunikační schopnosti
- obchodního ducha
- flexibilitu
- čistý trestní rejstřík
- kolektivnost s dobrou náladou

Náplň práce

- klientský servis
- prezentace, nabídka, rozvoz a prodej sim karet a telekomunikačních služeb společnosti
- příprava podkladů, sepisování objednávek

Své CV zasílejte přes odpovědní formulář.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Telefónica Czech Republic a.s., divize D2D
Kontaktní osoba: Olga Nohejlová